دانلود نرم افزار هلو تک کاربره

مشتریانی که نسخه‌های نرم‌افزار هلو با قفل نرم‌افزاری و یا همان کارت SLM را خریداری کرده‌اند داخل پک خود به جای قفل سخت افزاری یک عدد کارت حساب کاربری هوشمند دریافت خواهند کرد.

  • هر نسخه از نرم‌افزار یک شماره سریال و یک عدد کارت حساب کاربری هوشمند دارد. برای فعالسازی نرم‌افزار خریداری شده شماره سریال و کد امنیتی روی کارت استفاده می‌شود.

در پشت کارت نیز اطلاعات زیر درج شده است که توجه به موارد ذکر شده برای مالک نرم‌افزار بسیار ضروری می‌باشد.

1- کد امنیتی مندرج روی کارت جزء موارد محرمانه نرم‌افزار شما است. لطفا در حفظ و نگهداری آن کوشا بوده و نکات امنیتی را جهت جلوگیری از افشای آن و یا سوء استفاده سایرین رعایت فرمایید.

2- با توجه به اینکه شماره تلفن همراه وارد شده در نرم‌افزار به عنوان مالک این نسخه از نرم‌افزار شناخته می‌شود، مسئولیت وارد کردن شماره صحیح بر عهده کاربر نرم‌افزار بوده و از سوی شرکت به عنوان مالک این نسخه از نرم‌افزار شناخته خواهد شد.

3- دقت فرمایید که دریافت کننده کلیه اطلاعات اصلی نظیر پیامک های کد فعالسازی/غیر فعالسازی، رمز و…، شماره تلفن خواهد بود که به عنوان مالک نرم‌افزار وارد کرده‌اید. از وارد کردن شماره کاربر، حسابدار و… خودداری فرموده و شماره تلفن همراه مالک نرم‌افزار را وارد نمایید.

4- با توجه با اینکه یکی از اهداف ارائه نسخه جدید هوشمند هلو، مدیریت حساب کاربری شما به صورت هوشمند است، در حفظ و نگهداری این کارت دقت نمایید. در صورت مفقودی، سرقت و یا مخدوش شدن، کارت مجدد صادر نمی‌شود و صرفا اطلاعات کارت به شماره همراه مالک نرم‌افزار ارسال خواهد شد.

5- این کارت به منزله مجوز استفاده از یک نسخه نرم‌افزار لایسنس هلو بوده و قابل انتقال به غیر نیست.

6- قبل از هر تغییر و یا تعویض سخت‌افزار، سیستم عامل کامپیوتر یا نصب نرم‌افزار بر روی سیستم دیگر، باید از راه‌های زیر غیرفعالسازی قفل را انجام دهید:

  • از طریق سایت MyHoloo.ir
  • از طریق منوی راهنمای داخل نرم‌افزار
  • با استفاده از نرم افزار Smarthelp

پنجره دانلود نرم افزار

دانلود نرم افزار هلو SLM

دانلود نرم افزار هلو USB

صفحه ورود